Nové jednotky Samsung Wind free

Spoločnosť Samsung, svetový líder v riešeniach v oblasti klímy, spustila rozšírenú škálu produktov Wind-Free ™ a nový trojvrstvový Mini VRF.

Technológia Wind-Free ™ je jedným z najvýraznejších inovácií spoločnosti Samsung a teraz je uvedená na 4-kanálových a 1-kazetových kazetách. Po dosiahnutí požadovanej teploty v normálnom režime chladenia udržiavajú kazety Wind-FreeTM ideálnu teplotu bez akéhokoľvek priameho prúdenia vzduchu tým, že jemne rozptýlia studený vzduch a mikro vzduchové otvory pre prirodzený chladiaci efekt pomocou technológie Wind-Free ™.

Spoločnosť Samsung sa pevne umiestňuje ako vedúca spoločnosť v oblasti inovácií v oblasti vykurovania a chladenia. Očakávame, že rok 2018 bude pre spoločnosť zaujímavým rokom a očakáva sa, že našu značku v tomto odvetví prinesie naša uznávaná technológia Wind-Free ™.

Vetracie kazety Wind-FreeTM 4way sú k dispozícii ako rozdelené systémy a vnútorné jednotky VRF, v kazetových štýloch mini (600 mm x 600 mm) a štandartných kazetách s rôznymi kapacitami.

Spustil sa aj nový malý trojvrstvový mini VRF. DVM S Eco HR môže súčasne prevádzkovať chladenie a vykurovanie v domácnostiach alebo malých obchodných kanceláriách. Je to taktiež o 54 percent menšia ako ekvivalentná 8-palcová modelka a pri hmotnosti 98 kg váži menej ako polovicu, čím sa stáva pružnejším systémom. Pri uvedení do prevádzky sú systémy k dispozícii v kapacitách 11,2, 14 a 15,5kW pre použitie v napájacích zdrojoch 1fázového aj 3fázového napájania.

Leave Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.