Objavujte výhody klimatizácie Samsung Wind Free

Exkluzívna technológia Samsung Cooling Wind-Free TM udržuje komfortnú izbovú teplotu bez pocitu chladného vetra. Model AR9500M bol navrhnutý tak, aby vyriešil dve bežné spotrebiteľské problémy: nepohodlie priamych prúdov studeného vzduchu a vysoké faktúry za elektrickú energiu.

Dosiahne tento účinok jemným rozptýlením studeného vzduchu cez 21 000 mikro vzduchových otvorov, čo spôsobuje, že „pokojný vzduch“ sa pohybuje rýchlosťou nižšou ako 0,15 m / s . Počas letných sezón AR9500M rýchlo znižuje teploty v režime rýchleho chladenia a po dosiahnutí požadovanej teploty sa automaticky prepne do režimu chladenia bez vetra. Tento dvojstupňový chladiaci systém osvedčuje, že znižuje spotrebu energie až o 72 percent .

Oba výsledky sú napájané technológiou Samsung Digital Inverter 8-Pole a POWERboost. 8-pólový motor, ktorý má 8 magnetov namiesto bežných 4, generuje menšie kolísanie krútiaceho momentu, takže celkovo je potrebná menšia energia. Technológia POWERboost skracuje čas, počas ktorého kompresor dosiahne maximálnu hodnotu Hertz.

Architektúra trojuholníka AR9500M so širším vstupom modernizovanej konštrukcie umožňuje naraziť viac vzduchu, zatiaľ čo optimálna šírka a uhol výstupu, extra v-lopatky a veľký ventilátor, ktorý je o 22 percent väčší ako v predchádzajúcich modeloch , tiež zabezpečiť, aby sa vzduch ochladil a vyhýbal sa rýchlejšie, ďalej a širšie, schopný dosiahnuť každý kútik miestnosti.

Model AR9500M je pripravený na pripojenie Wi-Fi a dá sa ovládať kdekoľvek pomocou smartphonu a aplikácie Smart Home spoločnosti Samsung. Používatelia môžu na diaľku regulovať teploty, upravovať nastavenia, dostávať aktuálne informácie o tom, ako funguje ich klimatizácia, sledovať denné spotrebu energie, riešiť riešenia v prípade potreby opravy a synchronizovať viaceré inteligentné zariadenia so svojím klimatizačným zariadením.

4 764 Comments