Tajomstvo Wind-Free klimatizácie

Tajomstvo je vonku. Klimatizácia Samsung bez vetra má šikovne 21 000 mikro otvorov na prednom paneli jednotky. Počas režimu voľného vetrania jemne a pokojne rozptýlia chladný vzduch cez miestnosť. Tým sa zbavíte nepríjemných prievanov, takže sa nebudete cítiť príliš chladno, len naozaj pohodlne. Je to výhoda, že iné tepelné čerpadlo sa nedá vyrovnať.

Systém Wind-Free poskytuje používateľom ideálny stav tým, že udržiava požadovanú teplotu v miestnosti pomocou systému Wind-Free  Cooling, aby jemne rozptýli studený vzduch cez 21 000 otvorov. Najprv systém znižuje teplotu v režime rýchleho chladenia a automaticky sa prepne do režimu chladenia Wind-Free po dosiahnutí požadovanej teploty. Systém Wind-Free  má pridanú schopnosť pripojiť sa k Smart Home App spoločnosti Samsung. Ovládanie pohodliane bolo nikdy jednoduchšie.

Zariadenie Wind-Free poskytuje prúd vzduchu, ktorý je menej ako 0,15 m / s v režime Wind-Free Rýchlosť vzduchu, ktorá je nižšia ako 0,15 m/ s, sa považuje za „vzdušný vzduch“ podľa definície ASHRAE 55-2013(Americká spoločnosť vykurovacích, chladiacich a klimatizačných zariadení).

Vďaka inovatívnemu tepelnému čerpadlu a 21 000 mikroobvodom,

chladí miestnosť rýchlo a udržuje požadovanú teplotu

bez nepríjemného priameho prúdenia vzduchu. Takže žiadne návrhy.

Vychutnajte si pohodlný domov s nezávislou reguláciou izbovej teploty. Spoločnosť Samsung ponúka celý rad elegantných, energeticky úsporných systémov na vykurovanie a chladenie vášho domova. Pre malé rozdelené systémy sú v porovnaní s konvenčnými systémami podstatne nižšie prevádzkové náklady.

Každý klimatizačný systém Samsung je poháňaný kompresorom poháňaným meničom s premenlivou rýchlosťou od spoločnosti Samsung. Ovládač premenlivej rýchlosti umožňuje kompresoru pracovať presne s rýchlosťou potrebnou na generovanie chladenia a vykurovania vašich domácich potrieb, čo má za následok zvýšenú efektivitu, znížené opotrebenie vnútorných komponentov a nižšiu hladinu zvuku.