Samsung WIND-FREE Štandard

Čo je technológia bez vetra?
V klimatizačných jednotkách spoločnosti Samsung s technológiou bez vetra sa vzduch distribuuje cez 21 000 mikro-otvorov jemne a rovnomerne po celej miestnosti. To umožňuje udržiavať pohodlnú úroveň chladu bez prievanu.

Jednotný chlad bez zmeny nastavenia
Klimatizácie Samsung s technológiou Wind Free majú dvojstupňový režim, ktorý sa automaticky mení. Požadovaná teplota sa dosiahne rýchlo v režime rýchleho chladenia a potom sa udržiava v režime chladenia bez vetra.

Úspory energie až do výšky 68%
Technológia Digital Inverter 8-Pole spotrebováva iba 32% energie spotrebovanej konvenčnými modelmi. Zachováva požadovanú teplotu bez častého zapínania a vypínania zariadenia, čo znemožňuje klimatizáciu klimatizácie a stáva sa robustnejším a účinnejším.

Okamžité chladenie
Rýchlo ochladzuje celý priestor, takže je vždy pohodlný. Digitálny invertor 8-pólová technológia chladí vzduch o 43% rýchlejšie a trojuholníkový tvar pomáha dodávať chladný vzduch širší a širší.

Plná kontrola vždy a všade
Ovládanie prostredníctvom WiFi pomocou aplikácie Smart Home
Vďaka aplikácii Smart Home cez WiFi je možné diaľkovo ovládať funkcie klimatizácie a naplánovať jej prevádzku. Aplikácia informuje užívateľa o prevádzke klimatizačného zariadenia a umožňuje monitorovanie a zníženie spotreby energie.

Pokojný spánok
Funkcia Dobrý spánok zaisťuje dobrý nočný spánok
Nočný režim Good-Sleep s funkciou Wind-free vytvára ideálne podmienky pre pokojný nočný spánok bez studeného vzduchu. Funkcia regulácie teploty bez vetra pomáha užívateľovi rýchlejšie zaspávanie, zaspanie a úplné oživenie.

Rýchle a jednoduché čistenie filtra Easy Filter Plus
Filter Easy Filter Plus je umiestnený na vonkajšej strane klimatizačného zariadenia, takže je ľahké ho vyzdvihnúť, vyčistiť a opäť pripnúť bez nutnosti otvárania krytu. Antibakteriálny povlak na filtri zachytáva prach, kontaminanty a alergény zo vzduchu.

Stabilná a dlhodobá prevádzka – technológia Triple Protector Plus
Vďaka technológii Triple Protector Plus môže systém klimatizácie pracovať aj v najťažších podmienkach prostredia. Táto technológia zabraňuje preťaženiu bez samostatného stabilizátora napätia *. Okrem toho má klimatizačná jednotka antikorózny náter a môže pracovať aj za veľmi ťažkých podmienok.