Buďte v pohodlí vo svojom dome počas horúcich letných mesiacov

Takže je to 36 ° vonku, ste vnútri topenia. Môžete kliknúť na to, že ste klimatizácie, nastavte ju na 18 °,počkajte niekoľko minút …
Čudovali ste niekedy, prečo sa dom nezdá, že je chladnejší? Je to preto, že ste nastavili teplotu na nereálnu úroveň. Čím je eplota vonku teplejšia, tým viac a / c sa budete snažiť, ak je nastavená na takú nízku teplotu. Počas leta ideálne nastavenie teploty je 22 °. To umožňuje,aby jednotka fungovala bez tlaku a udržovala chladnú a pohodlnú teplotu vo vnútri!
zóny

Každý chce byť v poriadku? Rodina je v rôznych izbách robiť svoju vlastnú vec, ale ich izby jednoducho nie sú dostatočne chladné … čo asi rodinné filmové noci v hlavnej miestnosti?
Ak chcete, aby klimatizácie bol účinnejší (a nákladovo efektívnejší), skúste vypnúť nepoužité alebo zbytočné zóny. To nasmeruje vzduch na otvorené zóny a zaostrí chladnejšieho vzduchu tam, kde jeto najviac potrebné. To umožní, aby miestnosť bola ochladená na ideálnu teplotu, ktorú ste nastavili, a aby ste ju robili nákladovo efektívnejším,pretože je menej prúdenia vzduchu do miestností, ktoré nie sú potrebné.Nezabudnite, aby ste teplotu nestanovili nereálne!
Aj keď ste na ňom, mohli by ste tie dvere a okná zavreté do miestností, ktoré nie sú používané, a kresliť zatvorené záclony. Tým sa zabráni tomu, aby prúdenie vzduchu do týchto miestností uniklo a nič neochladilo.
Používanie časovača

Funkcia časovača na ovládacom paneli klimatizácie je skvelým nástrojom na udržanie pohody a zvyšovanie efektivity. Prebúdza sa prebúdzajúcim teplým ráno? Pred odchodom do postele nastavte časovač klimatizácie na 30 minút, kým sa budete musieť zobudiť. Zobudíte pocit pohody a osvieženia.Ak nastavíte teplotu o niečo vyššiu, povedzme 23 °, potom ju pomaly znižujete,keď ide o vaše ráno, zvýši účinnosť, pretože klimatizácia nie je vyrobená taktvrdo.
Mal dlhý deň v práci? Vaše auto je varené a môžetesa sotva dotknúť volantu? Stavíte sa, že dom nebude príliš lepší, keď prídetedomov. Než odchádzate na deň, nastavte časovač klimatizácie, aby sa zapli 30minút pred príchodom z práce. Budete chodiť do krásneho chladného domu. Dobrýnápad hej ?!